عکس های محمد موسوی

عکس محمد موسوی

عکس محمد موسوی(بهترین مدافع روی تور جهان)

بیوگرافی محمد موسوی + تصاویر محمد موسوی
نام کامل:  محمد موسوی عراقی
باشگاه:  باشگاه والیبال کاله مازندران
تاریخ تولد: ۶۶/۰۵/۳۱
محل تولد: دزفول
قد : ۲۰۳سانتیمتر
وزن:  ۸۶ کیلوگرم
شماره: ۶ تیم ملی

محمد موسوی,بیوگرافی محمد موسوی,بیوگرافی محمد موسوی بازیکن تیم ملی والیبال

عکس محمد موسوی

درباره محمد موسوی
سید محمد موسوی عراقی (زاده ۳۱ مرداد ۱۳۶۶ – دزفول) بازیکن والیبال اهل ایران است.سید محمد موسوی در تیم‌های پیکان و پتروشیمی بندر امام و گیتی پسند سابقه بازی دارد. او در باشگاه والیبال کاله مازندران توپ می‌زند. موسوی در مسابقات آسیایی بهترین مدافع رو تور لقب گرفت.

سید محمد موسوی به دلیل پسوند خانوادگی که دارد مدتها همه فکر می کردن که اصالتا عراقی می‌باشد و حتی در این باب رسانه‌های عربی به این قضیه دامن زدند تا اینکه وی با بیان اینکه اصالت او اراکی بوده و به سبب مشکلات به دزفول مهاجرت کرده و به جای پسوند اراکی عراقی به او اطلاق شده است.
پدر محمد موسوی  معلم ورزش بوده است ولی البته الآن بازنشسته شده است و مادرش خانه دار است. محمد موسوی  دو تا خواهر دارد که هر دوتا والیبالست هستند البته به والیبال نگاه حرفه ای ندارند ولی به هر حال پیشرفتشان چشمگیر بوده است . وی  چهار سال پیش دزفول را به مقصد کرج ترک کرد و در حال حاضر در منطقه عظیمیه کرج زندگی میکند.

شروع زندگی والیبالی محمد موسوی
محمد موسوی والیبال را از سوم ابتدایی زیر نظر پدرش شروع کرد . پدرش اولین مربیش بود· سال ۱۳۷۷ بود که محمد با تیم دانش آموزان خوزستان در مینی والیبال کشور (شهر رامسر) شرکت کرد . آن  موقع کلاس پنجم ابتدایی بود . البته در آن بازی ها مقام نیاوردند.

محمد موسوی,بیوگرافی محمد موسوی,بیوگرافی محمد موسوی بازیکن تیم ملی والیبال

عکس محمد موسوی

 برای پیوستن در صفحه هواداران محمد موسوی کلیک کنید

سرآغاز والیبال حرفه ای محمد موسوی
ایوان بوگانیکوف یک مربی روس بود که در شکل گیری والیبال محمد نقش به سزایی داشت و اولین مربی حرفه ایش محسوب میشود. اولین سال حضورش در لیگ برتر با تیم لوله سازی اهواز بود. سابقه عضویت در تیم پتروشیمی بندر امام  را هم دارد. چند سال پیش که با پتروشیمی جلوی پیکان بازی کرد ، توجه سرمربی حریف رو جلب کرد و قرارداد ۳ ساله با این تیم تهرانی بست.

محمد موسوی جزء معدود بازیکن هایی هست که در  اکثر مسابقات تیم ملی را همراهی کرده است. بهترین خاطره ورزشیش قرار گرفتن بین بهترین ها در مسابقات قهرمانی جوانان جهان است ( به عنوان بهترین اسپکر انتخاب شد) حذف تیم ایران در مسابقات آسیایی اندونزی هم تلخ ترین خاطره اش است.

گفتگو با محمد موسوی بهترین مدافع روی تور جهان
عملکرد‌‌ والیبال ایران د‌‌ر لیگ جهانی آنقد‌‌ر خوب بود‌‌ه که به نظر همه جا حرف این رشته است
این باعث خوشحالی است و همه ما از این بابت احساس غرور می‌کنیم. مرد‌‌م امروز والیبال را د‌‌وست د‌‌ارند‌‌.
هنوز فراموش نکرد‌‌ه‌ایم روزگاری را که کمتر کسی حاضر به د‌‌ید‌‌ن بازی‌های تیم ملی بود‌‌ اما شما ببینید‌‌ مثلا د‌‌ر بازی با آلمان جا که د‌‌ر سالن ۱۲ هزارنفری آزاد‌‌ی نبود‌‌ هیچ، عد‌‌ه زیاد‌‌ی هم پشت د‌‌ر سالن ماند‌‌ند‌‌.
ضمن آنکه همین اقبال از سوی رسانه‌ها و حتی صد‌‌ا و سیما هم د‌‌ر مورد‌‌ والیبال اتفاق افتاد‌‌ه و باعث خوشحالی است. سوای این من شنید‌‌م حتی زمانی هم که بازی ما با کوبا ساعت ۵ صبح بود‌‌ مرد‌‌م از خواب بید‌‌ار شد‌‌ه و بازی تیم ملی را تماشا می‌کرد‌‌ند‌‌.

قبول د‌‌اری والیبال ما کم کم فوتبال را از تک قطبی بود‌‌ن و کانون توجهات خارج کرد‌‌ه؟
البته باید‌‌ واقعیت‌ها را بپذیریم. فوتبال رشته اول مرد‌‌م است و آنها نگاه خاصی به این رشته د‌‌ارند‌‌. فوتبال با گوشت و خون مرد‌‌م آمیخته شد‌‌ه اما با عملکرد‌‌ی که والیبال ایران د‌‌ر یکی ۲ سال گذشته د‌‌اشته، فکر می‌کنم به روزهایی نزد‌‌یک می‌شویم که فاصله چند‌‌انی با فوتبال از نظر محبوبیت د‌‌ر بین مرد‌‌م ند‌‌اریم و این رشته را کم کم از تک قطبی بود‌‌ن خارج می‌کنیم ما می‌خواهیم به جایی برسیم که مرد‌‌م فوتبال نببینند‌‌ و والیبال رشته اولش‌شان شود‌‌.

محمد موسوی,بیوگرافی محمد موسوی,بیوگرافی محمد موسوی بازیکن تیم ملی والیبال

عکس محمد موسوی

اگر بخواهیم واقعی فکر کنیم، کمتر کسی فکر می‌کرد‌‌ ما د‌‌ر لیگ جهانی تا این حد‌‌ د‌‌رخشش د‌‌اشته باشیم. موافقی؟
خوشبختانه برنامه‌ریزی والیبال به شکلی است که پله پله مسیرش را طی می‌کند‌‌. ما د‌‌ر این سال ها نه رشد‌‌ عمود‌‌ی د‌‌اشته‌ایم و نه د‌‌رجا زد‌‌ه‌ایم. همه چیز با برنامه بود‌‌ه و این موفقیت‌ها حق ماست. ایران برای رسید‌‌ن به لیگ جهانی تلاش و ممارست زیاد‌‌ی کشید‌‌. عبور از سد‌‌ ژاپن و مصر کار آسانی نبود‌‌ ولی ما این کار را کرد‌‌یم، چون به هد‌‌ف‌های بزرگ‌تری فکر می‌کرد‌‌یم.

ما حالا د‌‌ر حالی یکی از تیم های موفق لیگ جهانی به شمار می‌رویم که زمانی آسیا را برای خود‌‌مان بزرگ می‌د‌‌ید‌‌یم. اصلا ابایی ند‌‌ارم از اینکه بگویم امروز والیبال ایران د‌‌ر جهان برای خود‌‌ش یک برند‌‌ است.
شاید‌‌ اگر ما شکست مقابل روسیه را د‌‌ر د‌‌و بازی تجربه نمی کرد‌‌یم حالا شرایط‌مان قد‌‌ری فرق می‌کرد‌‌.د‌‌ر بازی اولی که مقابل روسیه انجام د‌‌اد‌‌یم، باورمان نمی‌شد‌‌ د‌‌ر لیگ جهانی هستیم و یک مقد‌‌ار استرس د‌‌اشتیم، اما د‌‌ر بازی د‌‌وم توانستیم یک گیم بگیریم. د‌‌ر د‌‌ید‌‌ارهای بعد‌‌ی بچه ها به این خود‌‌باوری و اعتماد‌‌ به نفس رسید‌‌ند‌‌ که می‌توانند‌‌ شگفتی ساز شوند‌‌ و خود‌‌ را د‌‌ر سطح اول والیبال د‌‌نیا ببینند‌‌.

محمد موسوی,بیوگرافی محمد موسوی,بیوگرافی محمد موسوی بازیکن تیم ملی والیبال

 برای پیوستن در صفحه هواداران محمد موسوی کلیک کنید

عکس محمد موسوی

بازی با ایتالیا و کوبا اوج کار ملی پوشان ما بود‌‌. فکر می‌کرد‌‌ی ایتالیا را د‌‌ر خانه‌اش شکست د‌‌هیم؟
هم ما و هم شما کاملا به قد‌‌رت والیبال ایتالیا د‌‌ر د‌‌نیا واقف‌ هستیم‌. آن ها تیم‌های ریشه د‌‌اری هستند‌‌ که هم سابقه چند‌‌ د‌‌وره قهرمانی د‌‌ر لیگ جهانی و هم المپیک‌های متعد‌‌د‌‌ی را تجربه کرد‌‌ه‌اند‌‌. به هر حال ما د‌‌ر حضور تماشاگران آنها به مصاف‌شان رفتیم و می د‌‌انستیم کار بسیار سختی د‌‌اریم.
با این حال با انگیزه و تجربه‌ای که از ۴ بازی قبل خود‌‌ مقابل روسیه و صربستان کسب کرد‌‌ه بود‌‌یم این تیم را د‌‌ر بازی اول شکست د‌‌اد‌‌یم و همه را شوکه کرد‌‌یم. د‌‌ر بازی د‌‌وم شرایط قد‌‌ری فرق کرد‌‌.

ما د‌‌ر این بازی اگرچه د‌‌ر ۲ گیم اول مغلوب تجربه ایتالیا شد‌‌یم اما خود‌‌مان را نباختیم و تا آخر جنگید‌‌یم ولی د‌‌ر نهایت د‌‌ر گیم پنجم شکست خورد‌‌یم. اگر واقع‌‌بین باشیم پیروزی د‌‌ر خاک ایتالیا د‌‌ور از انتظار بود‌‌، اما با روند‌‌ی که د‌‌اشتیم باورمان هم شد‌‌ه بود‌‌ که می‌توانیم. د‌‌ر مورد‌‌ بازی با کوبا هم ما سفر کلافه کنند‌‌ه و طولانی به هاوانا د‌‌اشتیم.

۲ بازی سنگین مقابل ایتالیا انجام د‌‌اد‌‌ه بود‌‌یم و با بد‌‌نی خسته به مصاف این تیم رفتیم اما با وجود‌‌ همه قد‌‌رتی هم که این تیم د‌‌اشت توانستیم این تیم را د‌‌و بار پیاپی د‌‌ر زمین خود‌‌ش شکست د‌‌هیم و توجه همه تیم ها را به خود‌‌ جلب کنیم.

محمد موسوی,بیوگرافی محمد موسوی,بیوگرافی محمد موسوی بازیکن تیم ملی والیبال

عکس محمد موسوی

با این شرایط همه می‌‌گویند‌‌ د‌‌یگر آسیا برای والیبال ما کوچک شد‌‌ه با این سطح انتظار مشکلی ند‌‌اری؟
هیچ مشکلی ند‌‌ارم چون د‌‌قیقا همین اتفاق افتاد‌‌ه. البته د‌‌ر آسیا هم تیم‌های خوبی مانند‌‌ چین، ژاپن و کره حضور د‌‌ارند‌‌، اما به نظر می‌رسد‌‌ والیبال ایران د‌‌یگر راه‌ خود‌‌ش را پید‌‌ا کرد‌‌ه‌ و بیشتر نگاه‌مان به د‌‌نیاست تا به آسیا. بی شک وقتی ما د‌‌ر لیگ جهانی چند‌‌ین پیروزی آن هم مقابل تیم‌های خوب د‌‌نیا کسب کردیم، یعنی باید‌‌ سکوهای جهانی را د‌‌ر نظر بگیریم.
ما حالا به جایی رسید‌‌ه‌ایم که بازیکنان ما می توانند‌‌ به تیم‌های قد‌‌رتمند‌‌ د‌‌نیا ترانسفر شوند‌‌. من قبلا گفته‌ و باز هم تاکید‌‌ می‌کنم که اگر بخواهم از بین حضور د‌‌ر المپیک و حضور د‌‌ر لیگ جهانی یکی را انتخاب کنم قطعا لیگ جهانی را انتخاب خواهم کرد‌‌.

محمد‌‌ موسوی از کسب عنوان بهترین مد‌‌افع روی تور جهان چه حسی د‌‌ارد‌‌؟
این افتخار تنها برای من نیست. همه این موفقیت‌ها د‌‌ر نهایت یک مجموعه را تشکیل می د‌‌هند‌‌ به نام والیبال ایران. من این افتخار را به مرد‌‌م ایران که همیشه مشوق ما بود‌‌ه‌اند‌‌ تقد‌‌یم می کنم.

محمد موسوی,بیوگرافی محمد موسوی,بیوگرافی محمد موسوی بازیکن تیم ملی والیبال

 برای پیوستن در صفحه هواداران محمد موسوی کلیک کنید

عکس محمد موسوی

نقش ولاسکو د‌‌ر این موفقیت‌ها چقد‌‌ر است؟
او یکی از بزرگترین مربیان د‌‌نیاست و د‌‌ر کیفیت کارش هیچ شکی نیست. به نظرم ورزش ما برای پیشرفت به مربیان بزرگ این‌چنینی نیاز د‌‌ارد‌‌. مربیان بسیار خوب د‌‌اخلی هم د‌‌ر تیم ملی هستند‌‌ که از تجربیات ولاسکو به خوبی استفاد‌‌ه می‌کنند‌‌ و حضور او می‌تواند‌‌ کلاس د‌‌رس بزرگی برای کسانی که د‌‌ر تیم ملی هستند‌‌، باشد‌‌.
د‌‌و عامل د‌‌ر موفقیت ولاسکو د‌‌خیل است، یکی مسائل روانی و د‌‌یگری فنی. قبل از اینکه او به ایران بیاید‌‌، بازیکنان ما عملکرد‌‌ خوبی د‌‌ر مسابقات د‌‌اشتند‌‌ ولی او مسائل خیلی کوچک را پید‌‌ا می کرد‌‌ و به تیم کمک می کرد‌‌. این غلط است که بگوییم او فقط طرز فکر ما را عوض کرد‌‌ه.

بسیاری معتقد‌‌ند‌‌ مربیان د‌‌اخلی هم د‌‌ر رشد‌‌ والیبال خیلی نقش د‌‌اشته‌اند‌‌. موافقی؟
البته که نباید‌‌ از عملکرد‌‌ خوب مربیان د‌‌اخلی هم که د‌‌ر باشگاه‌ها کار می‌کنند‌‌، غافل شویم. این باشگاه است که بازیکن را به تیم ملی معرفی می‌کند‌‌ و مربیان د‌‌اخلی بسیار خوبی د‌‌ر تیم‌ها فعالیت می‌کنند‌‌. ما خود‌‌مان د‌‌ر کاله با مربی ایرانی قهرمان آسیا شد‌‌یم. به نظر من هرکسی به نحوی د‌‌ر این موفقیت سهیم است.

محمد موسوی,بیوگرافی محمد موسوی,بیوگرافی محمد موسوی بازیکن تیم ملی والیبال

عکس محمد موسوی

فکر می‌کنی با این موفقیت‌هایی که والیبال کسب کرد‌‌ه، نگاه مسئولان ورزش به رشته‌ای غیر از فوتبال تغییر کند‌‌؟
شاید‌‌ مسئولان ورزش هم طبق ذائقه مرد‌‌م عمل می‌کنند‌‌ و نگاه‌ها به فوتبال طور د‌‌یگری است، اما با موفقیت‌هایی که به د‌‌ست آمد‌‌ه، باعث شد‌‌یم نگاه‌ مسئولان عوض شود‌‌. موفقیت‌های والیبال آن قد‌‌ر بزرگ است که د‌‌یگر کسی نمی‌تواند‌‌ آنها را ناد‌‌ید‌‌ه بگیرد‌‌ و از آن سرسری رد‌‌ شود‌‌. اگر این نگاه ‌ها زود‌‌تر تغییر می‌کرد‌‌، شاید‌‌ موفقیت‌ها خیلی زود‌‌تر از اینها حاصل می‌شد‌‌. والیبال هم اکنون مورد‌‌ توجه د‌‌ولت، مجلس و وزارت ورزش است و امید‌‌واریم تا آخر نیز همین طور باشد‌‌، نه اینکه تب مسابقات خوابید‌‌ همه چیز فراموش شود‌‌.

به عنوان یک ملی‌پوش سهیم د‌‌ر این موفقیت‌ها فکر می کنی مشکل اصلی والیبال امروز چیست؟
امکانات و بود‌‌جه. کمبود‌‌ سالن واقعا د‌‌ر کشور محسوس است. ما سالن د‌‌ر کشور د‌‌اریم اما استاند‌‌ارد‌‌ نیستند‌‌. ما پتانسیل بسیار خوبی د‌‌ر والیبال د‌‌اریم ولی امکانات اجازه نمی‌د‌‌هد‌‌ از همه آنها استفاد‌‌ه کنیم. وجود‌‌ اسپانسرها و فراهم شد‌‌ن شرایط کار برای آنها هم می‌تواند‌‌ کمک بزرگی به رشد‌‌ بیشتر باشد‌‌.

و سوال پایانی، محمد‌‌ موسوی د‌‌ر حال حاضر به حضور د‌‌ر تیم‌های معتبر اروپایی فکر می‌کند‌‌ یا می‌خواهد‌‌ همچنان د‌‌ر ایران بازی کند‌‌؟
من قبلا هم از تیم‌های اروپایی و یک تیم قطری پیشنهاد‌‌ د‌‌اشتم اما به آنها فکر نکرد‌‌م. اگر از یک تیم بسیار خوب اروپایی به خصوص از لیگ ایتالیا پیشنهاد‌‌ی د‌‌ریافت کنم، مطمئنا می‌پذیرم.

 

 

عکس محمد موسوی و همسرش

 برای پیوستن در صفحه هواداران محمد موسوی کلیک کنید 

shuokuofe گفته است :
مرداد ۷ام, ۱۳۹۲

emkan nadare in zanesh basheeeeeeeeeeeeeeeee
alaki aks mindazan migan inam az zanesh

shadan گفته است :
مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۲

آناناس !!! 2 هفته پیش مامانش تو ماه عسل گفت دوس داره محمد ازدواج کنه ولی نه دیگه به این سرعت!! خودشم گفت 4 5 سال دیگه. شاید خواهرشه یا یکی از طرفداراش!!

shadan گفته است :
مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۲

تازه اصن معلوم نیس کی عکس گذاشتن!!!!!!

ركسانا گفته است :
مرداد ۲۲ام, ۱۳۹۲

راست ميگه شادان بابا مامان محمد گفت دوست دارم پسرم ازدواج كنه محمدم گفت كه5و6ساله گيرداده به ما تازه اون قسمتش كه ترمه ازيت ميكرد فرهادو و احسانو حرس ميداد محمد گفت ببين مامان زن گرفتن و بچه دار شدن اين مشكلارو داره ها. به ضلث قاطع ميتونم بگم كه اصلان زن نداره و حتي تو خاب هم دوست نداره زن بگيره پس الكي قنپز در نكنيد

ركسانا گفته است :
مرداد ۲۲ام, ۱۳۹۲

تازه يادم رفت بگم اين خواهر كوچيكه ي محمد اسمش هم مرواريده خواهر بزرگشم اسمش منا هست تو فرودگاه به همراه پدر و مادرشون اومده بودن استقبال محمد

سارا گفته است :
آبان ۱ام, ۱۳۹۲

رکساناجان اسم خواهر کوچیکش شادیه.اسم خواهر بزرگش مریم..

خودش تو ایسنا نوشته بود عزیزم…

زینب گفته است :
مرداد ۲۳ام, ۱۳۹۲

اصلا زنش باشه!!!
ای شا ا.. خوشبخت بشه!!!

shiva گفته است :
مرداد ۲۸ام, ۱۳۹۲

چچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچرررررررررررررررررررررررررررررررررررررتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت نگین لطفاااااااااااااااااااااااااااااااا

شیما گفته است :
شهریور ۶ام, ۱۳۹۲

بابا این ازدور هم معلومه که خواهرشه!!!!!!! اصلاخودش توماه عسل گفت که مامانش چندساله بهش گیر داده که ازدواج کنه.الکی برای پسرمردم حرف درنیارید…….

نازنین گفته است :
شهریور ۲۵ام, ۱۳۹۲

سلام آقامحمدمن نازنین هستم16ساله از کازرون
و عاشق شما و کار شما.بخاطر شما هم رفتم والیبالیست شدم من شما را خیلی دوست دارم باشماتاآخرعمرم باشم مرسی منتظرتان هستم

kati گفته است :
مهر ۶ام, ۱۳۹۲

in dokhi khahareshe to rozname varzeshi neveshte bod omideto az dast nade nazanin jan

kati گفته است :
مهر ۶ام, ۱۳۹۲

rasti khaharesh bacheham dare in ax kamel nist mamanesh ham to ax asli bod

سارا گفته است :
آبان ۱ام, ۱۳۹۲

نازنین جان ما بچه تهرانیم..
از آجیه محمد هم خیلی سر تریم…
تومنطقه 1 هم میشینیم..
اما محمد انقد مغروره که نگو عزیزم…
تو هم بیخیالش شو ،من یه مدت دیوونه شده بودم ،
اما تو ایسنا یه پاسخ هم نمیده،آخه ینی چی؟!!؟

melii گفته است :
تیر ۱۶ام, ۱۳۹۳

عزیزم خیلی باحالی اصن داغونم کردی با این حرف به نظرت واقعا اون طور گفتی محمد موسوی با تو قرار میذاره میرید کافی شاپ عاشقت میشه عروسی میکنید هاهاهاها چه رمانتیک :))))

نازنین گفته است :
شهریور ۲۵ام, ۱۳۹۲

توروخداجوابم رابدید بدون شمادیوونه میشم.

سحر گفته است :
مهر ۴ام, ۱۳۹۲

عزیزم تو عاشق هرکی هم باشی نباید خودتو خورد کنی!محمد موسوی هم یکی عین تو باهزارتادوست دخترمن شخصا ازکسایی که دوست دختر دارن بدم میاد!

فاطی گفته است :
مهر ۲۳ام, ۱۳۹۲

آخ گفتی منم بانظرت موافقم

soosan گفته است :
مهر ۱۲ام, ۱۳۹۲

واقعا حقیقت داره آقا محمد ازدواج کرده؟

پناه گفته است :
آبان ۶ام, ۱۳۹۳

نه گلم مردم از خودشون یه چیزایی میگن

ریحانه گفته است :
مهر ۱۴ام, ۱۳۹۲

کاملا کذب محض است سوسن خانم و ایشون مجرد اندبااطمینان کامل.
خیلییییی به آقامحمدتبریک میگم به خاطرقهرمانی تیممون من و دوستم ازطرفدارهای درجه1 شونیم موفق باشن

haniyeh گفته است :
مهر ۱۵ام, ۱۳۹۲

خوب حالا خواهرش یا زنش چه فرقی می کنه.مهم بازیشه که تکه واقعا حرف نداره

نازی گفته است :
مهر ۱۵ام, ۱۳۹۲

باباموسوی زن نداره که توماه عسل گفت….الکی روحیه ی بچه های مردموخوردمیکنین

فرناز گفته است :
مهر ۱۷ام, ۱۳۹۲

سلام امیدوارم همیشه موفق باشی دوست داشتم شمارو ببینموباتون حرف بزنم راستی واقیت داره که شما زن دارید به وب من هم سر بزنید

mohadese گفته است :
مهر ۱۹ام, ۱۳۹۲

نازنین جون خاهرش غصه نخور

شقایق گفته است :
مهر ۲۰ام, ۱۳۹۲

خودش به این نازی دختره به خدا خیلی خیلی زشته حییییییییییییف!!!!!!!!!!واقعااااااااااااااااااااااااااااا اگر زنش باشه براش متاسفم!!!!!!!!بعدشم میگفت که حالا حالا قصد ازدواج نداره!!!!!!!!!

بهار گفته است :
مهر ۲۷ام, ۱۳۹۲

هووووووووووو دیوانه موسوی که زن نداره بعدشم گفته 30 سالگی ازدواج میکنه از دخترای باوقار خوشش میاد

باران گفته است :
آبان ۱ام, ۱۳۹۲

بابا ما بچه دزفولیم هیچ خبری نیست زنش کجابود

سارا گفته است :
آبان ۱ام, ۱۳۹۲

جالبه همتونم ماه عسل رو دیدین!!!!

محمد لیاقت نداره ارزشتون رو حفظ کنید دخترا !!!
دو روز دیگه میره زن میگیره همتون شکست عشقی میخورین!!!

ملیکا گفته است :
مرداد ۴ام, ۱۳۹۳

گل گفتی

کیمیا گفته است :
آبان ۴ام, ۱۳۹۲

واقعا اصلا نمیتونم فکر کنم که میخواد زن بگیره اونوقت واقعا شکست عشقی میخورم!!!

مهتاب گفته است :
آبان ۵ام, ۱۳۹۲

بچه ها یه خبر توپ دارم واستون: محمد موسوی رفته خواستگاری دخترخاله یکی از دوستام دختره تو تیم ملی والیبال بازی میکنه خونشون هم شیرازه… ولی به محمد جواب رد داده واقعا چه دیوونه ایه چطور تونسته ج رد بده…

مهتاب گفته است :
آبان ۲۷ام, ۱۳۹۲

واااااااااااااااای خدا شما دخترا خیلی باحالیدددددددد ینی همش داشتم میخندیدم به این نظراتتون واقعا من دیوونه این احساساته پاکتونم خخخخخخخخخخخخخ
ماشالا هزار ماشالا که همتونم عاشقید به سلامتی میخواین هوو هم بشین خخخخخخخ
اقای موسوی هم که خواب شمارو میبینه و میاد با اسب سفید همه جارو میگرده تا پیداتون کنه هااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخ خدا مراد همتونو بده

شانا گفته است :
آذر ۲۹ام, ۱۳۹۲

چرا انقد شایعه سازی میکنید … ؟؟
بخدا زشته
این حرفا همشون دورغه..من از اینجور حرفا زیاد شنیدم…
همش چرته بچه ها… باور نکنید

کیمیا گفته است :
آبان ۶ام, ۱۳۹۲

مهتاب جان آخه محمد موسوی دختری رو که تو شیراز زندگی می کنه می خواد چیکار؟

nazi گفته است :
آبان ۶ام, ۱۳۹۲

باباجان من شناسنامه ی ورزشی وبیوگرافی والیبالیستای ایرانی به خصوص محمدموسوی روفوت آبم.حتی غذای موردعلاقشم میدونم.چرااسمشوخراب می کنید.مجرده بابامجرد…

مهسا گفته است :
آبان ۶ام, ۱۳۹۲

قابل توجه دختران عزیز از اونجایی که مادرش تو دزفول همسایه ما هستن باید بگم متاهلن ایشون وخیلی اقای شریفی هستن

پریناز ناصری نسب گفته است :
آذر ۱ام, ۱۳۹۲

عزیز دلم لطفا چرت نگو
توی 4شماره قبل مجله روزهای زندگی نوشته بود مجرد هست وظریف رو مثال میزد که بچش توفرودگاه نمیشناختش

negin گفته است :
آذر ۱۲ام, ۱۳۹۲

سلام دوستان
من مطمنم زن نداره اما به احتمال1000000000000000000درصد دوست دختر داره!

کیمیا گفته است :
آبان ۹ام, ۱۳۹۲

مهسا جان مثل اینکه از مرحله پرتی ها محمد جان وخانوادش در حال حاضر ساکن کرج هستن دزفول کجا بود دیگه!!!

مهشید گفته است :
آبان ۹ام, ۱۳۹۲

واااااااااااااااااااای نگین ازدواج کرده من قلبم ضعیفه میوفتم رو دستتونااااااا

samaneh گفته است :
آذر ۹ام, ۱۳۹۲

آقای محمد موسوی من جدیدا عاشق شا شدم خیییییییییییییییییییییییلی دوستتون دارم باور کنید من با همه فرق دارمواعا از ته قلبمم گفتم عااااااااااااااااااااااااشقتم

ضحرا گفته است :
آبان ۱۲ام, ۱۳۹۲

حرف نزنید محمد عشق منه و مال منه …………..
تو رویاهام دنبالش میگردم ولی رو زمین پیداش کردم .خخخخخخخخخخخخ
در کل محمد متعلق به همه مردمه و همه دوسش دارن و مهم اینه که …………………
…………….اون کی رو دوست داره…………………….
مطمئن باشید منو شما در مخیلش هم نمیگنجیم…………….
ok????????????????????????????

کیمیا گفته است :
آبان ۱۳ام, ۱۳۹۲

دقیقا حق با شماست ضحرا جان ولی خوب ما هم دل داریم دیگه!!!!!!!!!!

ضحرا گفته است :
آبان ۱۳ام, ۱۳۹۲

آی پدر عاشقی بسوزه…………..
آقا سید این حق ما دخترا نیست هاااااا…………………
یکی رو بگیر و هم ما دخترا رو راحت کن و از چشم انتظاری در بیار هم خودت رو فارق کن………..
اخه یعنی چی که تا 30 سالگی مجرد میمونید هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از پوریا فیاضی یاد بگیرید…………………..
دوست دار همیشگی شوما ظحرا …………………
کلا حرفامو جدی نگیر …………………..
بای بووووووووووووووووووووووووووووووس واسه سید

نفس گفته است :
آبان ۱۹ام, ۱۳۹۲

با سلام خدمت همه ی دوستای گلم
این حرفا همش چرته من خودم والیبالیستم و با همشون در تماسم بی خود خودتونو اذیت نکنین اونا کلی دوس دختر دارن ولی کسایی که در سطح خودشون باشن نه دخترای معمولی واینم بگم خیلی هم مغرورا یه سلامو به زور میدن ……بی خود خودتونو درگیر این ادما نکنین فقط هوادار باشین نه هوا خواه

ضحرا گفته است :
آبان ۱۹ام, ۱۳۹۲

بیشین بینیم بابا …..نفس خانوم نظر نده……….لاف هم نزن ………لطفا………هههههههههههههه

پرستو گفته است :
آبان ۲۰ام, ۱۳۹۲

دعوا نکنید زشته ! بیخیال این نشد یکی دیگه.اصلا مهم نیست .

مبینا گفته است :
آبان ۲۱ام, ۱۳۹۲

عاشقتم اقا محمد
تک تکییییییییییییییییییییی

کیمیا گفته است :
آبان ۲۱ام, ۱۳۹۲

نفس خانوم فکر کردی چون والیبال بازی می کنی جزو دخترای معمولی نیستی……..خوب منم تیم نوجوانان بازی می کنم باید بیام همه جا جار بزنم؟

کیمیا گفته است :
آبان ۲۱ام, ۱۳۹۲

نفس خانوم فکر کردی چون به قول خودت والیبال بازی می کنی جزو دخترای معمولی نیستی؟…………..خوب منم در حال حاضر تو تیم نوجوانان بازی می کنم میام همه جا جار بزنم؟ همیشه به حرفایی که می خوای بزنی فکر کن عزیزم..

lara گفته است :
آبان ۲۲ام, ۱۳۹۲

b khodi shaye parakani nakonin zan nadare

م.ع گفته است :
آبان ۲۵ام, ۱۳۹۲

همشهری و هم زبون ماست دزفولیه … دزفولی ها رسم و رسومات خاص خودشون رو دارن و معمولا با دزفولی ها وصلت میکنن در ضمن از دخترای سفید و تپل خوششون میاد از ما گفتن بود …

اینقدر هم ارزش خودتون رو نیارید پایین هرکی قسمتی داره ان شالله هرکی با قسمت و مصلحت خودش خوشبخت و عاقبت بخیر بشه …

ریحانه گفته است :
آبان ۲۵ام, ۱۳۹۲

من میدونم داداشم زن نداره چرا این چیزارا مینویسید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

الي گفته است :
آذر ۲ام, ۱۳۹۲

دوس ندارم هيچوقت زن بگيره. نميخواااااااااااااام

لیلا گفته است :
آذر ۳ام, ۱۳۹۲

سلام آقای موسوی من از شما خیلی خوشم می آید وبرایتان آرزوی خوشحالی میکنم واگر شما خوشحال باشید من هم خوشحال میشوم ویک درخواست از شما داشتم هیچ وقت والیبال را رها نکنید مگرنه من هم رها میکنم من هم یک والیبالیست هستم و بازی استانی و کشوری هم داشته ام

sahar گفته است :
آذر ۳ام, ۱۳۹۲

باباااااااااا خوش به حالت اقای موسوی یه جوابی بده دیگه این همه خواستگار داری اخهههههههههههه …

نسترن گفته است :
آذر ۳ام, ۱۳۹۲

سلام اقای موسوی راستش من قبلاخیلی ازتون خوشم میومد ولی وقتی دیدم اینهمه مغروریدازتون بدم اومد همه انسانهاپیش خداوند یه جورن چه والیبالیست چه فوتبالیست وچه مردم عادی یه نصیحت خواهرانه هرگزبه خودتون مغرورنشیدخدامتکبرین رودوست نداره انشااله اگرازدواج هم کردین مبارکتون باشه.

nazanin گفته است :
آذر ۸ام, ۱۳۹۲

avalan ezdevaj nakarde dovoman aslan maghror nist khanome tavahom

هلن گفته است :
آذر ۷ام, ۱۳۹۲

سلام دخترخوشگل جینگیلای والیبالی…
راستش آخرین خبری که من ازاین موضوع میدونم این بودکه رفته خواستگاری مهلقانریمانزاد خواهرنریمان نزادتیم کاله خودمون که دختره زدتوحالش وگفت من برعکس بیشتردختراآرزوندارم باموسوی ازدواج کنم!!!به نظرم والیبال روفقط واس هیجان خودش دنبال کنین نه بازیکناش بااینابه هیچ جانمیرسین(هلنای کبیر)انشاا…دفعه بعدمیام شفاف سازی میکنم دریابید چه آآآآآدمیهههه!!!!!!!!!
بوسسسسسس

کیمیا گفته است :
آذر ۲۷ام, ۱۳۹۲

عزیزملفا خواهش می کنم شایعه پرا کنی نکن…

صبا گفته است :
تیر ۱۲ام, ۱۳۹۳

لطفا چرت نگو اون دختره از خداشم باشه سید مگه اینو ادم حساب میکنه شایعه پراکنی نکن اون مهلقا ابروی ما املی ها رو برده

nazanin گفته است :
آذر ۸ام, ۱۳۹۲

mohammad aslan zan nadare behtare bara eshgham shaye parakani nakoni

samaneh گفته است :
آذر ۹ام, ۱۳۹۲

محمد جان من تازه عاشقت شدم به طور خلاصه دااااااارم از عشقت دیوووونه میشم واقعا از ته قلبم گفتم

سید گفته است :
آذر ۱۳ام, ۱۳۹۲

زن نداره جو سازی نکنین.

هانیه گفته است :
آذر ۱۵ام, ۱۳۹۲

داداش من زن نداره قصدازدواجم نداره اگرم داشته باشه بادخترایی که هر1ساعت ی بارعاشق میشن ازدواج نمیکنه داداش جونم مثل همیشه مغرورباش

کیمیا گفته است :
آذر ۲۱ام, ۱۳۹۲

خدا از دهنت بشنوه…!

tania mousavi گفته است :
آذر ۲۱ام, ۱۳۹۲

محمد زن نداره این دختر عموی من وخواهرمحمدهست
لطفا اینقدر برای مردم حرف درنیارین

سید محمد موسوی گفته است :
آذر ۲۱ام, ۱۳۹۲

واقعا براتون متاسفم.

سیما گفته است :
تیر ۴ام, ۱۳۹۳

الان این یعنی خودتونید؟

اذین گفته است :
تیر ۳۰ام, ۱۳۹۳

اقا محمد من هم با نظر شما موافقم

فقط سید گفته است :
مرداد ۲۳ام, ۱۳۹۳

دمت گرم داداش…..

تینا گفته است :
شهریور ۱۰ام, ۱۳۹۳

خودتی محمد جان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تو شاید گفته است :
مهر ۱۷ام, ۱۳۹۳

سلام شما واقعا اقای موسوی هستید ؟

سارا گفته است :
دی ۵ام, ۱۳۹۲

اون صحنرو داشتی میدیدی که یدفه مامانت صدات میکنه عزیززززم بیدارشوووو لنگه ظهره خواب زن هم چپه!حله؟

سارا گفته است :
دی ۵ام, ۱۳۹۲

ببخشید ادامه صحبتم اینه که محمد به این زودی ازدواج نمیکنه تازه 26 سالشه هنوز دوروبریاش مجردن اگه همه شما خاطرخواهشین اصلا بقول یکی از شما خواستگارشین!اما همتون در یه سطحین با یکی باید با محمد ازدواج کنه که براش بمیره لایقش باشه یعنی واقعا قدرشو بدونه. زحمت کشیده به اینجا رسیده مغرور هم باشه حق داره من چند ساله با این احساسم دست و پنجه نرم میکنم و الانم دلم براش تنگ شده بود که این پیامو دادم کلا اگه بگم چجوریم فکر کنم اگه خودشم بفهمه باور نکنه بزودی میبینمش

سیده شهرزاد گفته است :
دی ۱۱ام, ۱۳۹۲

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز به خصوص آقا محمد گل همه ی نظرارو خوندیم کلیم خندیدیم باید بگم که آقا محمد ماهم مثه شما سیدیم خوشبختیم از آشناییتون و باید اضافه کنم که نگران نباش دوروز دیگه یه خوش تیپه دیگه وارد تیم ملی میشه همه عاشق اون میشن

کیمیا گفته است :
دی ۱۱ام, ۱۳۹۲

سید با همه فرق داره!!!

مارال گفته است :
دی ۱۴ام, ۱۳۹۲

دخترا من واقعا براتون متاسفم.شما ها یه دخترین.شماها باید ده برابر پسرا جدی باشید غرور داشته باشید.تا حدی که موسوی که سحله انریکه هم تسلیم شه شما اینجوری میگید پسرا پر رو میشن.مگه موسوی کیه؟ یه پسر ساده.البته جدا از والیبالیست بودنش.شما اگه خودتونو باور داشته باشید سنگم جلوتون اب میشه.این یه نصیحت دوستانه بود به دل نگیرید.

vace گفته است :
دی ۱۵ام, ۱۳۹۲

منم دوسش دارم اما در حد یه دوست خیلی معمولی نه این که بیاد عشقم باشه نه اصلا تو رویا ها هم فکرشو نمیکنم شما ها هم خودتونو اینقدر اذیت نکنید اما به هر حال آرزو بر جوانان عیب نیست

vace گفته است :
دی ۱۵ام, ۱۳۹۲

بابا شما ها چرا همه دنبال اینید که یا دوست دخترش بشید یا زنش والا من به یه دوست معمولی قبولش دارم البته اگه اخلاقش خوب باشه و مغرور نباشه

باربی گفته است :
دی ۱۶ام, ۱۳۹۲

من چه کار کنم که عاشق سعیدمعروف شدم؟

سیده شهرزاد گفته است :
دی ۱۷ام, ۱۳۹۲

مارال جان نصیحتت به جاست عزیزم همه ی دخترای توی سن ما عاشق کلی بازیگر و خواننده و ورزشکار میشن بعدا که بزرگ شدیم و مادر شدیم به همه ی اینا میخندیم

ریحان گفته است :
دی ۲۰ام, ۱۳۹۲

انقدر‏ ‏دوست‏ ‏داشتم‏ ‏شمارشو‏ ‏داشته‏ ‏باشم‏ ‏

کیمیا گفته است :
دی ۲۰ام, ۱۳۹۲

آره ریحان جان منم خیلی دوست داشتم…

ملینا گفته است :
دی ۲۱ام, ۱۳۹۲

بسه دیگه نامزد کرد رفت .

کیمیا گفته است :
دی ۲۲ام, ۱۳۹۲

نه ملینا جون نامزد نکرده مجرده…تو مصاحبشم..گفت فعلا آمادگی ازدواج ندارم.

Eli گفته است :
دی ۲۳ام, ۱۳۹۲

baba yeki biad bebine in dokhia chi migan.hamchin harf mizanan engar tarafo kharidan.har ja ke has movafagh bashe. 🙂

نگار گفته است :
دی ۲۳ام, ۱۳۹۲

موسوی فامیل ماس چرا چرت میگین

ملیکا گفته است :
دی ۲۵ام, ۱۳۹۲

سلام عرض می کنم : به ندرت پیش می آید که بخوام در وبی چیزی بنویسم اما وقتی دیدم که چی جوری بخاطر موسوی دارید دعوا می کنید خیلی ناراحت شدم تمامی گفته هارو خوندم باید در جواب کسی که گفته بود که ما در سنی هستیم که عاشق می شیم بگم که موافقم اما این خود انسان ها هستند که یک فردی را در خیال خود بزرگ کرده و از او بت می سازند . من نمی گویم که محمد رو دوست ندارم اما وقتی می بینم که هزاران هزار دختر دور و برش هستن از فکرش در میام و از محمد مهم تر توی زندگی همه ما تحصیل است مخصوصا برای دختر ها که باید دستشون توی جیب خودشون باشه و به کسی در آینده محتاج نباشن همچنین خیلی از رشته های تحصیلی برای دختر ها حذف شده اما پسر ها می توانند در این رشته ها تخصیل کنن. بیایمو درباره ی یکی صحبت کنیم که چی ؟؟؟ کاش لااقل این متن هارو می خوند!!!! و آقا یا خانم محترم چرا خودت رو الکی محمد موسوی اعلام می کنی؟؟؟ من والیبال رو بخاطر اسپک های آقای غفور دفا های آقای موسوی دریافت فرهاد قایمی و کاپیتانی آقای معروف شروع کردم . و به این بزرگان واقعا مدیونم . همه ی این ها یک نصیحته خواهرانه بود .

سیده شهرزاد گفته است :
دی ۳۰ام, ۱۳۹۲

ملیکای عزیز من به حرفی که زدم اعتقاد دارم سنتو نمیدونم ولی تو هم یه دختری با دخترا رابطه داری خودت میدونی یه زمانی همه ی دخترا عاشق جاستین بیبر بودن فکر ازدواج با اونو میکردن بعد دیدن راشون دوره باید به خاطرش برن آمریکا یا کانادا عاشق یکی مثه محمد موسوی عراقی یا ارسلان قاسمی شدن ولی باید بگم فکر ازدواج کردن با اینجور آدما وقت تلف کردنه محضه اینا تو دنیا فقط یکین نمیتونن همه ی طرفداراشونو بگیرن کلی پسر هست بهتراز جاستین و محمد و انریکه و ارسلان و غیره ولی معروف نیستن(منظورم از معروف مشهوره نه سعید معروف) چند وقت بعد براتون خاستگار میاد مثه گل دیگه حتی بهش فکرم نمیکنید

پریا گفته است :
بهمن ۳ام, ۱۳۹۲

به دل گفتم عشق راخلاصه کن گفت:آغازکسی باش که پایان توباشد..من پریام 20سالمه عاشق شمام آقای موسوی ازته قلبم دوستون دارم

sina گفته است :
بهمن ۱۴ام, ۱۳۹۲

ما که نفهمیدیم خواهرشه یا زنش

rata گفته است :
بهمن ۱۴ام, ۱۳۹۲

man ashegh khode seyed nista valy yeky too shahremoon hast kheily shabishe kheily doosesh daram

roksana گفته است :
بهمن ۱۴ام, ۱۳۹۲

mohammad jan ashegh bazitam.felan by

aziz گفته است :
بهمن ۱۶ام, ۱۳۹۲

دروغه ایشون زن نداره نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه……خدا

سارا گفته است :
بهمن ۱۶ام, ۱۳۹۲

خیلی دوستون دارم بازیتونم خوبه …….عاشقتم

roksana گفته است :
بهمن ۱۹ام, ۱۳۹۲

bazitoon fogholadast

ahmad گفته است :
بهمن ۱۹ام, ۱۳۹۲

doosetoon daram

معصومه گفته است :
بهمن ۲۱ام, ۱۳۹۲

ادم واقعا وقتی نظراتتون رو میخونه دلش میخواد برگرده به همون روزایی که دخترا جرات نداشتن سرشون از ترس پدرو مادرشون بلند کنن .پس کجاست اون اصالت و وقار دختر ایرونی؟

مریم گفته است :
بهمن ۲۱ام, ۱۳۹۲

اقای موسوی امیدوارم هر جا ک هستید موفق باشید

roksana گفته است :
بهمن ۲۱ام, ۱۳۹۲

MANAM BA NAZAR E MARYAM JOON MOVAFEGHAM

asal گفته است :
بهمن ۲۴ام, ۱۳۹۲

اگه که همون میگین دوستش دارین باشه ولی عاشق واقعی اون که برای خوشحالی معشوقش یعنی محمدهرکاری بکنه حتی گذشتن ازاون خیلی دوستون دارم

مریم گفته است :
بهمن ۲۴ام, ۱۳۹۲

وای خدای من باورم نمیشه اینهمه دختر عاشق ی ادم بشن
ینی چی اخه
پسرا حق دارن که راحت بهتون رکب میزنن
واسه خودتون ارزش قتئل باشید بابا
اینا هم ی ادمن مث ما
چرا بت ساختید ازشون
اگه معروف نبودو ی ادم اسو پاس بود باز براس سرو دست میشکوندید؟

sara گفته است :
اسفند ۵ام, ۱۳۹۲

سلام,برای چی میگید اقای موسوی مغرور اصلانم مغرور نیست مگ چن بار باھاش برخورد داشتید ک اینجوری میگید.

نفس گفته است :
اسفند ۶ام, ۱۳۹۲

منم عاشقشم منم جونم واسش در میره حالا میدونید من 13 سالمه!!!!

sara گفته است :
اسفند ۷ام, ۱۳۹۲

اخه عزیز من تو ک 13 سالته اینططط چ حرفاییه ک میزنی,13کجا26کجا؟؟؟؟؟ی نصیحت ھیچ وقت ب ی ادم معروف ب عنوان عشق نگاه نکن میبینی ک چشمای زیادی دنبالشه

نگار 64 گفته است :
اسفند ۸ام, ۱۳۹۲

حداقل اگه موسوی به این سایت سر بزنه با خوندن نظرات و جملات عاشقانه شما دوستای گلم واسه چند دقیقه هم که شده کلی تفریح میکنه . بابا یه ذره کمتر ارزش خودتون رو بیارین پایین هم اونایی که عاشقشن هم اونایی که فک میکنن انقدر پایین هستن که لیاقت عشقش رو ندارن!!! واقعا فک میکنین یه پسر فرازمینیه ؟؟؟ تنها فرقش با پسرای دیگه تو شهرتشه که اگه اونو نداشت مطمعنم همه اونایی که میمیرن براش یه نگاهم بهش نمینداختن…

sara گفته است :
اسفند ۹ام, ۱۳۹۲

واقعا برات متاسفم نمیدونم از چیزایی ک نوشتی برداشت کردیواق,وقتی پیامتو خوندم خیلی ناراحت شدم و عصبانی,ھر کاری کردم ک چیزی نگم نشد,فقط میگم واقعا برات متاسفم.

باران گفته است :
اسفند ۱۴ام, ۱۳۹۲

اگه واقعا خود آقای موسوی میان تو این سایت باید زیادی خوشحال باشیم ولی واقعا احسلس ایشون چیه وقتی این نظرا رو میخونن بی شوخی گفتم جدیجدی میخوام بدونم
Gucci.251@chmail.ir

اتنا گفته است :
اسفند ۲۲ام, ۱۳۹۲

سلام ساراجون من اومدم

اتنا گفته است :
اسفند ۲۲ام, ۱۳۹۲

چرا کسی نیست حوصلم سر رفت….بیدار شید دیگه تنبل ها

sara گفته است :
اسفند ۲۲ام, ۱۳۹۲

سلام آشنا جون خوبی؟ ببخشید چن روزی ب این سایت سر نزدم ،در جواب دوست عزیزم باران هم میخواستم بگم فک نکنم آقای موسوی اصلا ب این سایت سر بزنن.

سارا گفته است :
اسفند ۲۲ام, ۱۳۹۲

سلام اتنا جون

sara گفته است :
اسفند ۲۲ام, ۱۳۹۲

آتنا جون ببخشید اشتباه تایپی شد،

اتنا گفته است :
اسفند ۲۳ام, ۱۳۹۲

سلام ساررا جون.به نظره من کلا نمیاد

الهام جون گفته است :
اسفند ۲۴ام, ۱۳۹۲

سلام ب همگی دوستان طرفدار محمد جون
من هر وبی ک رفتم مربوط ب اقای موسوی راجع ب همسر و اینجور چیزاس و همه تایید کردن ک ایشون زن نداره پس چرا اینقدر دوس دارین شایعه پیچی کنین؟بس کنین بساتو موسوی زن نداره و قصد ازدواج هم نداره من از صمیم قلبم ارزو میکنم هرجا ک هس موفق و پیروز باشه خیلی دوسش دارم

نگار 64 گفته است :
اسفند ۲۸ام, ۱۳۹۲

دعا میکنم زن بگیره بلکه شماها از توهم بیاین بیرون .

آیلین گفته است :
اسفند ۲۸ام, ۱۳۹۲

این خانم خواهر سید محمد موسوی هستند محض اطلاع لطفا الکی حرف در نیارید

صبورا گفته است :
فروردین ۴ام, ۱۳۹۳

خخخخخخخخخخخخخخ!!
خل و چلا…….کی گفته سید زن داره!!

فاطمه قربانی گفته است :
فروردین ۱۶ام, ۱۳۹۳

مسخره است سید که زن نداره #

ساحل گفته است :
آذر ۲۱ام, ۱۳۹۳

سلام فاطمه قربانی دوست عزیزم این دخترا مثل یک کلاغ چهل کلاغن تا میاد طرف یه حرفی از دهنش بیاد بیرون مجال نمیدن فورا یه شایعه درست میکنن خیلللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییی دوست دارم از طرف ساحل صفری ۱۳۹۳/۹/۲۱

ديانا گفته است :
فروردین ۲۸ام, ۱۳۹۳

جووووووونم محمد! عشقمه!راستي محمد مجرده خيالتون راحت دوستان!

پری جون گفته است :
فروردین ۳۰ام, ۱۳۹۳

آقا چرا بیخودی جو میدید این زنش کجا بود با دوس دختراش اشتباه گرفتید.

مهساساور گفته است :
اردیبهشت ۱۱ام, ۱۳۹۳

ووواي واقعا متاسفم واسه دخترخانومايي ك اينقدراحت غرورشونو ميشكنن .عقل ندارين؟؟
خجالت نميكشين؟؟؟؟؟

مائده جووووووووووون گفته است :
اردیبهشت ۱۵ام, ۱۳۹۳

خداان شاا….بهشون عقل بده شما هاروهم شفاا حوصله داريدا منو باش كه وقتموروچه وبلاگي گذاشتم ولي كاملااتفاقي بود ازيه سايت ديگه اومدم اينجا ههههههه خداياهمه بيماران را تحت در مان بگردان الهي امين

ساناز گفته است :
اردیبهشت ۱۹ام, ۱۳۹۳

سلام دوستان. مملکتی که آینده سازانش این باشن که بخاطر یک نفر که حتی روحش از وجود اونا بیخبره اینجوری غش و ضعف کنن بهتر از این نخواهد شد.ببینم بحث علمی بد یکیتون حال نظر دادان داشتین؟

shadi گفته است :
اردیبهشت ۲۷ام, ۱۳۹۳

دوستان عزیزم!!! مگه شما درس و مدرسه ندارید؟؟ که نشستید پسر مردم و دید میزنید.

سشقش گفته است :
اردیبهشت ۲۷ام, ۱۳۹۳

دوستان عزیزم!!! مگه شما درس و مدرسه ندارید؟؟ که نشستید پسر مردم و دید میزنید. بشینید درساتونو خوب بخونید به یه جایی برسید شاید اومد گرفتتون!!!!!!!

نگین گفته است :
اردیبهشت ۲۸ام, ۱۳۹۳

بابا ایهاالناس.یکی بیاد اینارو جمع کنه خودشونوکشتن.اینقدرواسه داداشم شایعه درست نکنین.

pooneh گفته است :
خرداد ۱۶ام, ۱۳۹۳

من یکی که عاشقشم وقتی شنیدیم زن داره داشتم از تعجب شاخ در می اوردم ولی خدا رو شکر نداره
جیگر گوشه خودمه کسی حق نداره چپ بهش نگاه کنه و گرنه با خودم طرفه

زهرا گفته است :
خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۳

بابا بچه منم دوستش ندارم و امیدوارم همیشه موفق باشه ولی شماها دیگه شورش و در آوردید یکم شخصیت خودتون رو حفظ کنید!!!راستی نگران نباشید زن نداره!

زهرا گفته است :
خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۳

ببخشید اشتباه تایپی بود دوسش دارم

نرجس گفته است :
خرداد ۲۲ام, ۱۳۹۳

بابا شما دیوونه اید به خدا!سیدو واس بازیاش دوست داشته باشین ن ب خاطر قیافه و پول و . . .بابا شما دیوونه اید به خدا!سید و واس بازیاش دوست داشته باشین ن ب خاطر قیافه و پول و . . .من ک خودم والیبالیستم عاشق اسپکاشم ن خودش!این عشق نیس ب خدا ی هوس زودگذره!

زهرا گفته است :
خرداد ۲۴ام, ۱۳۹۳

دوستان مطمئن باشی همچین آدمی حالا که زن نداره ولی صد در صد دوس دختر داره…شک نکنین.

شیدا گفته است :
خرداد ۲۶ام, ۱۳۹۳

ینی واقعا که….یکی جلوی این نازنینو بگیره آبروی هرچی دختره برد.غرورووقارت همین قدره؟!

نگار گفته است :
خرداد ۲۷ام, ۱۳۹۳

من نمیدونم چرا تا هر طور شد همه میگن محمد موسوی زن داره محمد زن نداره این عکساسایی هم که میذارید اینا هم طرفدارای پرو پاپرس محمد جون هستن ماشالله پسر خوشکلیه و خیلی هم طرفدار داره مخصوصا دختر پس براش شایعه خواهشا درست نکنید

ماریانا گفته است :
خرداد ۲۸ام, ۱۳۹۳

سلام دوستان .من عروس عموی اقای موسوی ام بخدا.تئو مهمونی خانوادگی اون دفعه داشتیم اداهاتونو مسخره میکردیم.اقا محم افاست .از اولاد پیغمبره هیچ کدومتون حق ندارید با ابروی سید بازی کنید از اینکه اویزونید متاسفم.چون شما نه محمدو نه خانوادشو میشناسید.اقا محمد هیچ وقت ذره ای به شماها حی فکرم نمیکنه.اگر بخواد زن بگیره طبق رسم خوزستانیها زن میگیره.

سپیده گفته است :
خرداد ۲۹ام, ۱۳۹۳

خانوم شما شاید راست گفته باشید ولی من ایشان رو به خاطر اینکه سید هستن و چون تو خانواده سید دارم ولی فهمم چقدر آدم محترم هستن دوس شون دارم در ضمن من از آشنایی که میان به خاطر پول دوستشون داریم رو اصلا درک نمیکنم

الهه عاشق موسوی گفته است :
خرداد ۲۹ام, ۱۳۹۳

محمد که زن ندارههههههههه اینا همه شایعه اس کی گفته هرکی گفته واسه خودش گفته

ghazal گفته است :
خرداد ۲۹ام, ۱۳۹۳

Vaaaaaaay slm man asheghe seyed mohammade muosavi hastam….khooshbakhtam manam mordadi hastam….ghazal

ghazal گفته است :
خرداد ۲۹ام, ۱۳۹۳

Slm doostan man ghazal hastam va mokhalefe in eshgha o havasaye poch o to khali hastam….in eshgha be samar nemires bavar konid…akhe aghaye muosavi shoma ro az koja mishnase ke bekhad asheghetun beshe. Tavahom nazanid lotfan be khoda agar pm atono bekhone behetoon mikhande..manam juri.
…mohammad jan ishala ke hamishe movafagh o piroz bashi.vaghan dooseshun daram vali na az roye havas o….hamin

*ShIvA* گفته است :
خرداد ۳۰ام, ۱۳۹۳

بابا ازدواج کرده…اسم زنشم شیواس …خیلی هم دوسش داره شیوا هم خیلی دوسش داره به عبارتی عاشق همیم ..منو محمد دوس بودیم یعنی فامیل بودیم بعد دوس شدیم بعدشم بادا بادا مبارک بادا…باور کنین راس میگم جون خودم ومحمدم راس میگم…میخواستم شمارمو بدم باهاش بحرفین ولی غیرتم اجازه نمیده…

زهرا گفته است :
خرداد ۳۰ام, ۱۳۹۳

سلام اقای موسوی شما بهترین والیبالیست هستید و تبریک میگم ک در بازی ها قهرمان هستید واقعا شما و بقیه والیبالیست ها بسیار زحمت کش هستند انشاا… همیشه موفق باشند و خدا پشتو پناهتان ک باعث سربلندی کشورمان هستید…
من یکی از هوادارانتان هستم…این ک میگویند مغرور هستید حقیقت داره؟؟؟
اگر مغرور هستید خیلیییییییییییییی عالیهههههههه چون دختر هارو ک میبینید چ نظراتی گذاشتن ابرو هر چی دختره بردن و ممنون ک انقد مغرورید…
.
.
.
دخترا انقد ابرو ریزی نکنید اقای موسوی توانایی نداره با همتون عروسی کنه:)

مریم گفته است :
خرداد ۳۱ام, ۱۳۹۳

تا اونجایی ک در سایت های اجتماعی هست که ایشون همسر ندارند.حالا این خانم محترم چه کسی هستند 1 معما هستش

فاطی گفته است :
خرداد ۳۱ام, ۱۳۹۳

اگه زن داره که ایشالله خوشبخت بشن اگه هم نداره ک من دست بکار بشم

ناشناس گفته است :
تیر ۱ام, ۱۳۹۳

اقا ی موسوی می دونی اگه با همه ی اینها ازدواج کنی باید چقدر بچه بیاری ان وقت از پس این همه زن و بچه چه طوری باید بر بیایی ایا با خود فکر کرده ای البته خوب عشق های الکی را نمی شود کاریش کرد باید بسازی وقتی این همه نظر را خواندم خیلی خندیدم

موسوی گفته است :
تیر ۲ام, ۱۳۹۳

هیچ کدومتون رو نمیگیرم برید از حسودی بمیرید

صبا گفته است :
تیر ۱۲ام, ۱۳۹۳

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ دمت گرم

خخخخخ گفته است :
تیر ۱۷ام, ۱۳۹۳

گل گفتی .خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

اذین گفته است :
تیر ۳۰ام, ۱۳۹۳

افرین باید اینجوری جوابشون رابدی وگرنه روشون زیادمیشه

فقط سید گفته است :
مرداد ۲۴ام, ۱۳۹۳

دمت گرم داداش….

ناشناس گفته است :
مرداد ۲۵ام, ۱۳۹۳

واقعا راسته که می خواهی با دختر دایی یا دختر خاله ات ازدواج کنی؟؟؟؟؟؟؟؟

سبیکه گفته است :
تیر ۲ام, ۱۳۹۳

واقعاواستون متاسفم مخصوصا نازنین خانم بااین کاراش فکرخودت نیستی فکربقیه دختراباش مسخره این چه وضعشه آبروی هرچی دختره بردی امیدارم پسرازیاد این نظرای شمارو نخونن ک کلی بهتون میخندن یکم غروروشخصیتم خوبه این عشقای الکیتونم جمع کنیدبریزین دور مطمئن باشین اگ ازدواجم نکرده باشه نمیاد شماهارو نمیگیری چون هیچ پسری حتی بدترین پسر دخترایی ک مث شما ک انقدخودشونوسبک میکنین وحتی 1 ذرم شخصیت ندارن نمیگیره پ بیخودیم وقت گران بهاتونو نزارین ک……واقعاک……اه اه اه اه اه منک دخترم حالم بهم خورد وکلی هم بهتون خندیدم منتظرباشین ک میادمیگیرتون همتونم تازه دیگ کم مونده آدرس خون هاتونم بزارین باشماره گوشیتون گوشی پدرمادرتون بامنزل همچنین ک بیادخاستگاریتون….. برای هرکسی اینطوریه واقعا متاسفم دخترنبایداینقدسبک باشه خودتونو اصلاح کنید مزخرفا…………………………

سیما گفته است :
تیر ۴ام, ۱۳۹۳

بچه ها نظراتتونو دیدم کلی خندیدم اصلا همه چیو گذاشتیم کنار بابا شما قدتونو با اون مقایسه کنید توروخداخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ.

فاطمه گفته است :
تیر ۹ام, ۱۳۹۳

ببخشید ها اونایی که میگن سید مال ماست و از این جور حرفا من خواهر سید محمد هستم و محمد هیچ زن و دوس دختری هم نداره شایعه درست نکنید اومدم این مطالب رو خوندم واقعا ناراحت شدم تازه قراره واسه محمد بریم خواستگاری دختر خاله اش که خودشم خیلی دوسش داره

مریم گفته است :
تیر ۹ام, ۱۳۹۳

واقعا که اون دختری که به من توهین کرده بود ازش بدم میاد من خواهر واقعی محمد هستم چرا چرت و پرت میگین اخه واسه چی الکی میگین من خواهر محمد هستم خجالت بکشین الان محمد نشسته کنار من داره به پیام های خنده دار شما میخنده و میگه که اگه بمیرم هم نمیام شما خل و چل ها رو بگیرم خود محمد عاشق دختر دایی اش هستش که قراره زنش بشه و هیچ خواستگاری هم نرفته و هیچ دوست دختری هم نداره داداش جونم دوستت دارم قرفونت بوووووووووووووووس

سیما گفته است :
تیر ۹ام, ۱۳۹۳

واقعا نیازی هس همچین دروغی بگین؟

اذین گفته است :
تیر ۳۰ام, ۱۳۹۳

واقعا به این دختر های چشم سفید نباید رو بدین والاه می شینن رو کله ی ادم افرین به خواهر تون که جواب همشون روداد واقعا جای تحسین داشتن چنین خواهر با قیرتی

مریم گفته است :
تیر ۹ام, ۱۳۹۳

هه فاطمه خانم اگه تو خواهرشی منم نامزدشم
برو بابا توهم زدی

سیما گفته است :
تیر ۹ام, ۱۳۹۳

اوا سید چقد بی کلاسی ادم با دخی خالش ازدواج میکنه؟

سید محمد موسوی گفته است :
تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

واقعا متوسفم برای فرهنگ این جور آدما که به دروغ واسه من شایعه درست می کنند.

سیما گفته است :
تیر ۱۰ام, ۱۳۹۳

یو خودت خجالت نمیکشی با نام محمد موسوی میای ؟

رزا گفته است :
تیر ۱۲ام, ۱۳۹۳

فک نمیکنم به هیچ کدوم ا شما ربطی داشته باشه!!!!
چراکسیودوس دارین که اون نه شمارو دیده ونه میشناسه…
تازه اون حتی نمیاداینجاکه نظرات شمارو بخوونه چون اصن واسش مهم نیستین.
اگرم مغروره به خودش مربوطه!!!شایداگه شماهام جای اون بودیدهمین طوری میشدید(مغرور…)
خودتونم خیلی خوب میدونین که ابرارزوهاتون شمارو به هرجایی که بخواین نمیبره پس بیخودی درخواست ابربهترو نکنین وآسمون خیالتوتونو سبک تر کنین سعی کنین به جای ساختن اسمونای خیال جدید یکم به فکرایند تون باشین…
این خیال بلاخره تموم میشه حالا یادیر یازود…
سعی کنین خودتونو واسه کسی بکشین که قلبش به خاطرشما بتپه…
لطفااااااااااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!

... گفته است :
تیر ۱۳ام, ۱۳۹۳

رزا خانوم شما خیلی خوب گفتین ای کاش اینوبعضی ازدخترا بفهمن.اصلن به ما ربطی نداره که مغرورن یا نه یاازدواج کردن.امیدوارم که همیشه موفق باشند

یکی از طرفداران گفته است :
تیر ۱۳ام, ۱۳۹۳

ســـــــــــــــــــلــــــــوم.خیلــــــــــــــــــــــی عاشقتونم اقامحمد.

ملیکا گفته است :
مرداد ۴ام, ۱۳۹۳

ک غرور هم خوبه با همه دختر های عاشق پیشه تو این سایت هستم از طرز حرف زدنتون معلوم مقطع راهنمایی هستید

نازنین 13ساله گفته است :
تیر ۱۳ام, ۱۳۹۳

بچه هامخصوصا دخترا براخودتون یکم ارزش قائل باشین.درسته که من خودم هم ایشون دوست دارم ولی ابرو ریزی نمیکنم.ایشون زن نمیگیرن …..اگه هم بگیرن شماهارو نمیگیرن.اینوتومغزتون فـــــــــــــــرو کنید.من نمیگم که دوسش نداشته باشین فقط به خاطربازی خوبشون دوسشون داشته باشین.ایشون که شما ها روندیدن که حالابیان باشما ازدواج کنن.
.
.
.
دخترا یکم به خودتون بیاین وخودتون کوچیک نکنین.

... گفته است :
تیر ۱۳ام, ۱۳۹۳

خواهر های اقای موسوی چنداسم دارن.یکی میگه مریم شادی سوگند بابا حیف نیس به اینا تهمت میزنین..

ریحانه گفته است :
تیر ۱۴ام, ۱۳۹۳

داداشم قصد ازدواج نداره

سیما گفته است :
تیر ۱۴ام, ۱۳۹۳

واقعا جای تاسف داره

دخترعمو ی محمد گفته است :
تیر ۱۴ام, ۱۳۹۳

اگه شما ها زنشین و اون دو نفرم خواهرش منم دختر عموشم ….
حالا بخواد زن بگیره یا نگیره به شما چه ربطی داره؟ نمیتونه بیاد به خاطره اینکه شما ناراحت بشین شوهره هرچی دختر تو ایران بشه …از محمد خوشتیپ تر و و خوش قیافه ترم خواهد بود پسر که تو دنیا قعطی نیست ….

....... گفته است :
تیر ۱۷ام, ۱۳۹۳

شما حسودیتون میشه محمد این همه طرفدار داره .هــــــــــان

زهرا گفته است :
تیر ۱۵ام, ۱۳۹۳

Ilove you.

عاطفه گفته است :
تیر ۱۵ام, ۱۳۹۳

محمد چقدر فامیل داره ما خبر نداشتیم!!!!!!!!!!از در و دیوار میریزن.

zakaria گفته است :
تیر ۱۵ام, ۱۳۹۳

برای پیوستن به صفحه هواداران محمد موسوی در همین سایت روی لینک زیر کلیک کنید .

http://www.forum.func.ir/thread-2388-post-8682.html

sara گفته است :
تیر ۱۵ام, ۱۳۹۳

آخه خدایی کی ب این موسوی زن میده ؟
تو رو خدا حرف های چرت نزنین …

nafas گفته است :
تیر ۱۶ام, ۱۳۹۳

تابلو هستش خواهرشه بابااه هروبی میری این جریان هستش الکی مسئله روبزرگش نکنین کاراشتباهی که نکرده بنده خداباخواهرش عکس گرفته

سیما گفته است :
تیر ۱۶ام, ۱۳۹۳

چقد همگی پرتین

نیلوفر گفته است :
تیر ۱۷ام, ۱۳۹۳

بچه اون اصلا به ما فکر نمیکنه تازه اصلا ما نباد خودمون رو کوچیک کنیم
تازه پسرا میان خواستگاری دختر ها و پسرا عاشق دختر ها میشن نهما نباید خودمون رو کوچیک
کنیم من هم یه مدت دیوونش بودم ولی وقتی پیغام های شما رو خوندم واقعا روم اثر گذاشت
من نمیدونم زن داره یا نه ولی بیخالیش شین چون اون اصلا به فکرشم نرسیده که عاشقشیم
وا حالا خوبه دعوا نمیکنیم چون همه حو ی هم دیگه ایم!!!!!!!!
اصلا شما درس و مشق ندارین برین بخونید تا یکی بیاد بگیرنتون
من هم نمیتونستم یه لحظه بهش فکر نکنم ولی واقعا از همه شما ممنونم

نیلوفر گفته است :
تیر ۱۷ام, ۱۳۹۳

چه جالب ما همون ماه عسل رو دیدیم!!!!!!!!

مریم گفته است :
تیر ۱۷ام, ۱۳۹۳

دوستان خیلی باحالین به خدا ، من اتفاقی اومدم تو این صفحه ولی با خوندن این نظرات کلی تفریح کردم وخستگیم دررفت.
خیلی بچه این که زندگیتونو روی یکی میزارین که اصن نمیشناسدتون!!!

نگین گفته است :
تیر ۱۸ام, ۱۳۹۳

بچه ها سلام … خیلی جالب بود … من یه چی بگم ؟

marzi گفته است :
تیر ۱۹ام, ۱۳۹۳

بچه ها خب شما چیکار دارین که زن داره یا نداره بس کنین دیگه اه……… زشته این حرفاتون!!!!! راستی سارا جون ادرس اینستا سید محمد به من بده *لطفا*

اویسا گفته است :
تیر ۲۳ام, ۱۳۹۳

واقعا متاسفم ابروی هرچی دختری را بردید
مگه اون جز اینکه والیبالیست خوبیه و ممنون که افتخار افرینه کیه که به خاطرش غرور و جایگاه دخترانتونو میارید پایین
فکر میکنید انقدر بیکاره که بشینه این چرت وپرتارو بخونه واقعا که یک خورده برای خودتون با ارزش باشید

ناشناس گفته است :
تیر ۲۸ام, ۱۳۹۳

زللشک بابا چه قدر شما دل خوشید .

ناشناس گفته است :
تیر ۲۸ام, ۱۳۹۳

خانم مرضی خودت می گی این حرف ها رو نزنید بعد ادرس اینستاگرمش رو می خوای !!!!

سیما گفته است :
تیر ۲۸ام, ۱۳۹۳

جوابت عالی بود

اذین گفته است :
تیر ۳۰ام, ۱۳۹۳

باسلام من طرفتار شما هستم وخیلی از بازی شما واقای میرزاجان پور خوشم می ایید

زری گفته است :
تیر ۳۰ام, ۱۳۹۳

ینی دم همتو جیییییییییییز پکیدم ازخنده
خیلی باحالین البته نمیخام به شعورواحساسات کسی توهین کنما هرچی باشه هرکی حق داریکیو دوس داشته باشه اصن آغا ماهم طرفدارم ولی خب دلیل نمیشه توهم بزنیم که!!!!!!!!!!!
جای این بحثا بشینیددعاکنیدقهرمان شن بشن افتخاریکی مث منو تو

اذین گفته است :
تیر ۳۰ام, ۱۳۹۳

اخه این حرفا چیه که می زنیدواقعا خجالت نمی کشیدتمام نظر هاتون را خوندم واقعا واقعابراتون متاسفم به جای این حرفا برین دعا کنید که بازی های جام جهانی رو ببریم وقهرمان جهان بشیم خجالت بکشین شرم کنید حیا کنید

رها گفته است :
تیر ۳۱ام, ۱۳۹۳

من با سید یک روز اختلاف سنی داریم.سید یک روز ازمن بزرگ تره من متولد 30 مرداد1366!!!!!!!!!!بااین حال میگم خیلیییییی دوسش دارم

پریسا گفته است :
تیر ۳۱ام, ۱۳۹۳

زن نداره .بابا نداره

مهدین گفته است :
تیر ۳۱ام, ۱۳۹۳

جوووووووووووووووووووووووننننننننن

مهدین گفته است :
تیر ۳۱ام, ۱۳۹۳

وای نه محمد زن نننننندددددددااااارررررررررررررهههههههههههههههههه

ریحان گفته است :
تیر ۳۱ام, ۱۳۹۳

دختر ایرانیه و غرور و عزت نفسش.اینقد خودتونو برا یه پسر کوچیک نکنین.پسرا همشون عین همن.

6 گفته است :
مرداد ۲ام, ۱۳۹۳

دخترا عکس خواهرشه مریم متولد 68 اون یکی خواهرشم شادی متولد71 زنم نداره به عنکبوت هم علاقه زیادی داره.منم خیلی دوسش دارم
شبیه همسایمونه

6 گفته است :
مرداد ۳ام, ۱۳۹۳

غذای مورد علاقش قرمه سبزیه کتاب عاشقونه دوس داره هر موقع عصبی میشه با داد زدن پرتاب کردن چیزی اروم میشه دوس نداره زنش والیبالیست باشه غذای خونگی دوس داره بچشم حتما باید والیبالیست باشه دوست نداره حالا حالا والیبالو ول کنه

مهدین گفته است :
مرداد ۴ام, ۱۳۹۳

اصلا بچه ها بیخیال به قول ریحان محمد نه یکی دیگه تازه ما که دستمونم به محمد نمیرسه

6 گفته است :
مرداد ۴ام, ۱۳۹۳

درسته ولی نباید براش شایعه درست کنن این یه حسی هست که دخترا نمیخوان محمد کلا زن بگیره

شیرین گفته است :
مرداد ۴ام, ۱۳۹۳

سلامممم ب همه
اخه چلا همه شما دعوا میکنید حالا بیخیال همه چی من سید محمدو خیلی دوس دارم خیلی هم برام مهمه ولی تو دلم دوسش دارم ب چیزای محال مث ازدواج ک فک نمیکنم ک….خخخخ
ولی محمد جونم من خیلی دوست دارم واست ارزوی موفقیت میکنم هرجا هسی و با همه وجودم ب تو و بچه های تیم افتخاااااااار میکنم من ب عشق شماها والیبال حرفه ای بازی میکنم و کل زندگیم فکر شمام…..
راسی خیلی وقتا هم خوابتونو میبینم بخدا
خیلیییییی دووووووووووووست دارم سیدممممم

6 گفته است :
مرداد ۵ام, ۱۳۹۳

اینا ک خوبه من نمیدونم چرا انقدر از کواچ خوشم اومده خیلی قیافه جذابی داره

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ گفته است :
آبان ۷ام, ۱۳۹۳

آره منم ازش خوشم میاد قیافش یه جوریه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ گفته است :
آبان ۷ام, ۱۳۹۳

من از همین جا برای دوستانم دعا میکنم تا همیشه
پیروز باشن آخه فردا مسابقه ی والیبال دارن
☺☺☺
☻☻☻

نیلوفر گفته است :
مرداد ۶ام, ۱۳۹۳

کواچ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

6 گفته است :
مرداد ۶ام, ۱۳۹۳

اره دیگه مربیشون خیلی با نمکه از ی بازیکن لهستانی خوشم اومد لوکاش زیگادلو خیلی بچس داشتن میباختن اشک تو چشماش جمع شد دلم خیلی سوخت قربونش برم یه کوچولو شبیه داداشمه

نیلوفر گفته است :
شهریور ۱۲ام, ۱۳۹۳

خخخخخخخخخخ خیلی باحالی

نیلوفر گفته است :
شهریور ۱۲ام, ۱۳۹۳

واقعا؟؟؟؟؟؟ خخخخخ

الی گفته است :
مرداد ۸ام, ۱۳۹۳

دارم به این فکرمیکنم محمدموسوی این حرفارو بخونه وای چققققققققدرررمیخنده خدایی قیافش اون لحظه دیدنیه‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏

6 گفته است :
مرداد ۹ام, ۱۳۹۳

همون ک یه لحظه بخنده خودش کلیه

ریحان گفته است :
مرداد ۱۰ام, ۱۳۹۳

درگذشت حسین معدنی رو به خانوادشون و جامعه ی والیبال سلیت میگم.روحشون شاد

مریلا گفته است :
مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳

سلام به همه دخترایی ک میگین فامیلشین ما تو دنیا موسوی زیاد داریم خودتونو جای فامیلش جا نزنین منم دوسش دارم ولی عاشقش نیستم ازدواج کرد ک کرد اشکال نداره مبارکش باشه شما عمرتونو تلف نکنین

مریم گفته است :
مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳

ما نباید توقع داشته باشیم بیاد خاستگاریمون چون اگه بخواد بیاد باید همزمان خاستگاری 1000 دختر بره (البته موسوی هنوز ازدواج نکرده )دوروغه میگن ازدواج کرده در ضمن یک درصد احتمال بدین پیاماتونو بخونه اونوقت دیگه کلا ازتون بیزار میشه چون اینجور آدما دختر سنگین میخوان ن مثل ماها ک دیگه داریم رسما ازش خاستگاری میکنیم درگذشت حسین مدنی رو ب خانوادش و جامعه والیبال تسلیت میگم(بازیکن تیم ملی جوانان والیبال ایران)

شادی گفته است :
مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳

اهای دخترایی که دلتونو با اینا خوش کردین بهتره که مقدمات فراموش کردنشو بچینین. چون اگه ازدواج کنه(انشا الله بکنه تا اون از دست شما ها راهت بشه و هم شما ها از اون)دیگه نمیتوین فراموشش کنین و افسردگی میگیرین. در ضمن درگذشت آقای مدنی رو با خانوادشون تسلیت می گم.

6 گفته است :
مرداد ۱۱ام, ۱۳۹۳

بارفتن اقای معدنی یکی از مهره های مهم تیم کشورمون کم شد
در گذشت ایشون رو به همه تسلیت میگم امید واریم همیشه روحشون شاد باشه

فقط سید گفته است :
مرداد ۲۳ام, ۱۳۹۳

بددددددد وضعییییییه بد….

علی گفته است :
مرداد ۱۳ام, ۱۳۹۳

سلاااااااااام محمد چطوری؟؟؟؟؟؟؟ خخخخخ مگه تو زنم داشتی من خبر نداشتم پسر

نگین گفته است :
مرداد ۱۶ام, ۱۳۹۳

توروخدابس کنید.راستی اقای موسوی عیدفطردزفول بودن ایا

باران گفته است :
مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۳

این دختره خواهرشه

فقط سید گفته است :
مرداد ۲۳ام, ۱۳۹۳

باران جون راست میگی …..

میترا گفته است :
مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۳

تحفه ایم نیست که به خاطرش اینطوری میکنید
به هر حال موفق باشه
خدا یه عقلیم به شما بده

میترا گفته است :
مرداد ۲۰ام, ۱۳۹۳

من خودم یه زمانی دوسش داشتم ولی وقتی این شایعرو شنیدم به سختی فراموشش کردم….

باران گفته است :
مرداد ۲۱ام, ۱۳۹۳

سلام به همگی من خیلی خیلی آقاسید رو دوست دارم پیشاپیش تولدشون رو تبریک عرض می کنم انشا الله 1000 ساله بشن عععععععععااااااااااااششششششششششقققققققققققتتتتتتتتتتمممممممم سید جان.

لیلا گفته است :
مرداد ۲۱ام, ۱۳۹۳

سلام من خیلی خیلی از سعید معروف بدم میاد. امیدوارم اقاسید همیشه موفق باشن .

فقط سید گفته است :
مرداد ۲۳ام, ۱۳۹۳

من هم از معروف بدم ولی من ودختر عموم دیوووووونه ی سید هستیم شمارشم داریما ……

با تو شاید گفته است :
مهر ۱۷ام, ۱۳۹۳

وافعا اگه داری به ما هم بده هوام داشته باشین

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ گفته است :
آبان ۷ام, ۱۳۹۳

خب اگه داری بگو ببینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط سید گفته است :
مرداد ۲۳ام, ۱۳۹۳

وای حوصلم سر رفت …کسی نی جواب مارو بده ..

حدیث گفته است :
مرداد ۲۴ام, ۱۳۹۳

من می خوام شمارشو……….

پریسا گفته است :
مرداد ۲۵ام, ۱۳۹۳

دنیا دیگه مثل تو نداره …….

خیلی تکییییییییییییییییییییییییی سید جون

بماند حالا گفته است :
مرداد ۲۸ام, ۱۳۹۳

نه بابا این دختره هنوز مجرده موسوی هم عروسی نکرده من موسوی می شناسیم حدودا اقوامیم

سحر گفته است :
مرداد ۲۹ام, ۱۳۹۳

ببنید آقا یا خانومی که اسمتون بماند حالاست من دخترم و11سالمه شما میگید فامیلش هستید البته یه جورایی ازتون می خوام شمارشونو بهم بدین تا من به دوستام ثابت کنم ترسو و بی عرضه نیستم اونا ازم خواستن شمارشو فردا بهشون بدم کمکم کنید

6 گفته است :
مرداد ۳۰ام, ۱۳۹۳

صدای بهم خوردن بال هی فرشته ها می اید انگار امدنت نزدیک است هزاران شاخه گل قرمز به همرا یک اسمان پر ستاره تقدیم قلب مهربانت میکنم……………

تولدت مبارک محمد جاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان

6 گفته است :
مرداد ۳۱ام, ۱۳۹۳

تولدت مبارک ایشالا200 ساله شی عزیزم

میترا گفته است :
شهریور ۱ام, ۱۳۹۳

تولدتونو تبریک میگم اقای موسوی
امیدوارم همیشه موفق باشید…
شماهم این ادا هاتونو جمع کنید…

یک دوست از مهاباد (سابلاغ ) گفته است :
شهریور ۲ام, ۱۳۹۳

خیلی با حال بود ………..خیلی خیلی ممنون از اینکه موجبات خنده وشادی من را فراهم کردید
این هم یه تبریک به داداشم به خاطر تولودشون با گویش بسیار زیبای کردی
(برای به ره زم جه ژنی له داییک بوونت پیروز بی)

ناشناس گفته است :
شهریور ۸ام, ۱۳۹۳

تولدت مبارک امیدوارم 1000ساله بشی i love you

یک دوست از مهاباد (سابلاغ ) گفته است :
شهریور ۸ام, ۱۳۹۳

سلام ………….. فردا مسابقه داریم ا اشالا که ببریم

به امید خدا

نفس اصفهان گفته است :
شهریور ۹ام, ۱۳۹۳

محمد جون سلام شما توی بازی امروز عالی بودی امید وارم همیشه همین طور باشه عاشقتم بای

نفس اصفهان گفته است :
شهریور ۹ام, ۱۳۹۳

بچه ها درسته توی پیام قبلیم نوشتم عاشقشم ولی من عاشق خیلی چیزام عشق باید واقعی قلبی باشه که من مطمعا نود نه درصد نه دهم شما عشقتون ازین عشقای زود گزره ازتون خواهش میکنم اگه محمد دوست دارید براش مشکل درست نکنید اونم ی آدم مثل ما گناه نکرده که آدم معروفی شده فک کنم با این کارایی که شما میکنیدمحمد از زن گرفتن توبه کار کنید ولی بدونید بچه ها بااین کاراتون محم بیشتر ازتون بیزار میشه من هیچ نسبتی با موسوی ندارم فقط خاستم صادقانه باهاتون حرف بزنم
همین با آرزوی موفقیت برای سید محمد موسوی

تینا گفته است :
شهریور ۱۰ام, ۱۳۹۳

بابا جان این بدبخت زن نداره داداشه من باهاش دوسته فقط دو تا خواهر داره یه دونه بزرگتر از خودش یه دونه هم کوچیک تر از خودش محمد هم 27 سالشه اهل دزفول هم هستن … تمام…

محمد جون عاشقتم

فاطمه گفته است :
شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۳

آقا سید زن نداره خواهر هاش هم مروارید و منا نیستن..اونا مریم و شادی هستن در ضمن مگه بیکاره بیاد کامت جواب بده؟؟

سما گفته است :
شهریور ۱۷ام, ۱۳۹۳

سلام.اقاسيد.واقعابازيتون حرف نداره.همشهرى هم هستيم.عکستون روصفحه گوشيمه .ى خواهش بيشترشماوسط باشين اخه قشنگ ميزنين وسط حدف.من نميگم عاشقتونم ولى دوستون دارم.همشهريمين ديگ.انشاالله موفق باشى.

مهدیه گفته است :
شهریور ۱۸ام, ۱۳۹۳

یعنی بیکار تر از شما ادم ندیدم دلم به حالتون میسوزه اخه به شما چه زن داره یا نه یکم خودتونو حفظ کنین واقعا حال آدمو بهم میزنین اونم یکیه مثل آدمای دیگه فقط تو والیبال استعداد خوبی داره همین

باران گفته است :
شهریور ۲۰ام, ۱۳۹۳

فقط سید سید سید سید رو عععععشششششققققققققهههههههه

الهه گفته است :
شهریور ۲۱ام, ۱۳۹۳

سلام الکی شایعه در نیارین موسوی زن نداره اگر داشته باشه به هیچ کس ربطی نداره انشالاه هم خوشبخت بشه هم موفق ارزوی سلامتی

نفس سید حسینی گفته است :
شهریور ۲۵ام, ۱۳۹۳

فقط سیدو عشق است.

نسیم گفته است :
شهریور ۲۶ام, ۱۳۹۳

عاشق احساسات قشنگتونم بخدا ,ان شاا…بهش به رسید

64453 گفته است :
شهریور ۲۶ام, ۱۳۹۳

کارت عاااااااااااالیه ولی روی سرویسات بیشتر کار کن،اعتماد به نفستم خوبه

sogand گفته است :
شهریور ۲۸ام, ۱۳۹۳

yedoneEEEEEEEEEEEEEEE mohamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

سحر گفته است :
شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳

محمدخیلی ماهی داداشی بخدا فقط به عشق توبازی رونگاه میکنم غرورتودوسدارم کاش میتونستم ازنزدیک ببینمت امااونطوری هم روم نمیشدباهات حرف بزنم فقط بدون واسم یه دونه ای…

نیایش گفته است :
شهریور ۲۹ام, ۱۳۹۳

منم خیلی دوستش دارم ولی به عنوان بازیکن .موفق باشندهمشون

فاطمه گفته است :
مهر ۲ام, ۱۳۹۳

سلام کی می گه داداش محمد من زن داره اخه اگر زن داشت من خواهرشم میفهمیدم

sa گفته است :
مهر ۳ام, ۱۳۹۳

زهی خیال باطل

سلام دوستان تو رو خدا از این خاله زنک بازیا دست بردارین
محمد معطل بیاد شماها رو بگیره شماها بچه اید دهنتون بوی شیر میده
اخه کدوم یکی از شماهارو محمد دیده تا ببینه شما رو میپسنده یا چرا با زور خدتون به یه کی قالب میکنید
محمد دوستاشتنی ایست ولی این عشق نیست توهمه
به هر حال ILove you Mohamad

sa گفته است :
مهر ۳ام, ۱۳۹۳

زهی خیال باطل

sa گفته است :
مهر ۳ام, ۱۳۹۳

اقا محمد به سعید جان بگو دوسش دارم شدید راستی بهش بگو با سعید همشهری هم هستیم

helen گفته است :
مهر ۶ام, ۱۳۹۳

محض اطلاعه همه هنوز محمد موسوی ازدواج نکرده واینا همه شایعه است بازهم محض اطلاعتون دوتا خواهر داره برید عکس های خواهراشو ببینید که با زنش قاطی نکنید
زن نداره

رها گفته است :
مهر ۷ام, ۱۳۹۳

سلام بابا خب منم ازش خوشم میاد و دوسش دارم ولی اینقدر خودتونو الکی کوچیک نکنین اون اصلا ما ها رو نمیشناسه چه برسه بخواد بیاد دنبالمون.

سونیا گفته است :
مهر ۱۰ام, ۱۳۹۳

راست می گه دیگه اصلا یعنی چه من این دوست دارم .

زهرا گفته است :
مهر ۷ام, ۱۳۹۳

اقا چیکار کنم من فرهاد قائمی رو دوست دارم

رها گفته است :
مهر ۸ام, ۱۳۹۳

واقعا از چیه فرهاد خوشت اومده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!! حالا اگه موسوی،شهرامی یا سعید معروفی رو میگفتی یه چیزی!!!!!!!!!!!!!!!!!

راستی آبجی ایمیل سید محمد رو داری؟؟؟ اگه داری به ایمیلی که برات فرستادم برات فرستادم برام میل کن. قربوست

zakaria گفته است :
مهر ۸ام, ۱۳۹۳

ارسال ایمیل در نظرات ممنوع است .

سونیا گفته است :
مهر ۱۰ام, ۱۳۹۳

بابا ولکن انگار چی!

رها گفته است :
مهر ۱۲ام, ۱۳۹۳

نه بابا تنهایی به این نتیجه رسیدی؟؟؟

ساحل گفته است :
آذر ۲۱ام, ۱۳۹۳

س . دردمون مشترکه درکت میکنم

نام بینام گفته است :
مهر ۱۰ام, ۱۳۹۳

ای با با مسخره ها عکس زنشو میخواستیم نه خودشو خودشو که هرروز میبینیم حداقل زنشو میزاشتین که ندیدیم

سونیا گفته است :
مهر ۱۰ام, ۱۳۹۳

س من یکی از پرطرفتار ترین ادم های والیبال هستم

سونیا گفته است :
مهر ۱۰ام, ۱۳۹۳

تازه سعد مروف هم خخخخخخخخخیلی دوست دارم.

سونیا گفته است :
مهر ۱۰ام, ۱۳۹۳

وای خدایا من هر وقت میرم توی سایت هیشکی نیست واقعا که

رها گفته است :
مهر ۱۲ام, ۱۳۹۳

سلام سونیاجون.درد منو تو یکیه منم هروقت میام تو سایت هیچکی نیست.میتونی هروقت اومدی تو سایت بهم پیام بدی!!!!
دوستدارت رها

رویاجونی گفته است :
مهر ۱۲ام, ۱۳۹۳

آقامن دچار۲گانگی شدم
این سیدمازن داره یا ما روش برنامه ریزی کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
دور از شوخی زن داره؟؟؟؟؟؟؟؟

رویاجونی گفته است :
مهر ۱۲ام, ۱۳۹۳

میگم من شدید اااا دوست دارم محمد جونو باید شیکاکنم؟؟؟؟؟
یکی منوراهنمایی کنه

یاسمین گفته است :
مهر ۱۳ام, ۱۳۹۳

منکه خسته شدم نه واقعا شما خجالت نمیکشین دیگه ابرو برامون نزاشتین یعنی اینقدر بی غرورین که کارتون به جایی رسیده که شما به پسرا ابراز علاقه میکنید تا دیروز علیرضا حقیقیوعلیرضاجهانبخشوکریم انصاری فرد وبچه های تیم ملی فوتبال بودن حالا گیر د ادین به والیبالیستیهاوبازیکناش نه واقعا خجالت داره
بعدم یه چیزی بهتون بگم این بازیکنا که اینقد سنگشنو به سینه میزنید اگه یه روزی توخیابون ببینینشون تنها کارشون اینه که یا امضا بدن یا عکس بگیرن در همین حد نه بیشتر نه کمتر

جواد گفته است :
مهر ۱۴ام, ۱۳۹۳

بخشید موسوی همسر داره اگه خوش به حالش

نیلوفر گفته است :
مهر ۱۴ام, ۱۳۹۳

فدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

نیلوفر گفته است :
مهر ۱۴ام, ۱۳۹۳

خوب بود فدا

نیلوفر گفته است :
مهر ۱۴ام, ۱۳۹۳

خوب بود عاشقتم

نسترن گفته است :
مهر ۱۶ام, ۱۳۹۳

i loveyou

شادی گفته است :
مهر ۱۷ام, ۱۳۹۳

شما از جون داداشم چی می خواین داداشم مجرد باشه یا نباشه با یک آدم وصلت می کنه

رها گفته است :
مهر ۱۹ام, ۱۳۹۳

تو مطمینی خواهرشی یا فقط داری از اسم شادی سو استفاده میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه راست میگی بزرگترین مسئله زندگی محمد با مامانش چیه؟؟؟؟ شرط میبندم خواهرش نیستی اگه ادعا میکنی هستی با درست جواب دادن این سوال ثابتش کن(من جواب این سوال رو میدونم ببینیم خواهر ظاهریش میدونه)

ستاره گفته است :
مهر ۱۷ام, ۱۳۹۳

خیلی عالی بود…..من محمد رو بی اندازه دوست دارم…

با تو شاید گفته است :
مهر ۱۷ام, ۱۳۹۳

وافعا براتون متاسفم چی کار خودش و زندگیش دارین؟

نازنین گفته است :
مهر ۲۲ام, ۱۳۹۳

این ها همش الکی من که میدونم داداش محمد ازدواج نکرده به خدا گناه داره

arezo گفته است :
مهر ۲۳ام, ۱۳۹۳

ازدواج نکرده لطفا از خودتون حرف در نیارین :-\

fatemeh گفته است :
مهر ۲۴ام, ۱۳۹۳

این بدبختیما دختراس کاریشم نمیشه کرد..عاشقیه دیگه چیکارش میشه کرد..
بعدم سارا جونم سید انقد بیکار نیس ک تو انیستا جواب همه رو بده

مهتاب گفته است :
مهر ۲۴ام, ۱۳۹۳

من میگم محمد موسوی ازدواج کرده وبا شهرام محمودی باجناق اند

عسل گفته است :
مهر ۲۴ام, ۱۳۹۳

مریم جون واقا راست گفتی ولی چی کار کنم که فکرم همیشه پیششه اون واقا ستارس

عسل گفته است :
مهر ۲۴ام, ۱۳۹۳

اگه محمد اینو خوند بدونه که هزاران دختر قلبشو نو بهش داده واون هم روی همی اون ها پا میزاره و میره

mana گفته است :
مهر ۲۷ام, ۱۳۹۳

bache ha tazegia namzad karde,
۲۵ mehr

volley ball گفته است :
مهر ۲۷ام, ۱۳۹۳

taze ye dar sad fekr konid ezd karde bashe, shoma ha chera hers mikhorin ,vaghti hata ye baram nadidinesh

sahar گفته است :
مهر ۲۷ام, ۱۳۹۳

سلام. من برای اقا محمد ارزوی سلامتی و موفقیت میکنم تا دوباره بتونه با شجاعت هر چه تمام تو والیبال کشورمون حضور پیدا کنه و دل ما ایرانیهارو شاد کنه ان شااله

پناه گفته است :
آبان ۶ام, ۱۳۹۳

آقای موسوی شما همیشه عالی بودید وهستید من ودوستم عاشق بازی های شما هستیم مردم چرا الکی از خودشون حرف در میارن بیچاره چند بار بگه که زن نداره

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ گفته است :
آبان ۷ام, ۱۳۹۳

نظر بیشتر شما رو خوندم

واقعا از دختر بودنم خجالت کشیدم

برای بعضیاتون متاسفم

نچ نچ نچ نچ

عاطفه گفته است :
آبان ۱۷ام, ۱۳۹۳

دوست گلم که اسمتم نگفتی تو هر نظری داری برا خودت نمیخواد تو کار بقیه دخالت کنی اگه ما یکی رو دوس داریم به خودمون مربوطه تو رو چه به به این حرفا واس ما ادای ریش سفیدارو در میاری…….اه

مهلا گفته است :
آبان ۱۵ام, ۱۳۹۳

محمد موسوی من عاشق تو ام من میمیرم یه راه چاره بگو

مهسیما گفته است :
آبان ۱۷ام, ۱۳۹۳

عشق است فقط کاپیتان که پسر عموی خودمه >!>!>!>!>!>!>!!!!!!!!!!!!!!>>>>>>>>

sara گفته است :
آبان ۲۵ام, ۱۳۹۳

مگه ازدواج کرده یا بـــــســــــــــم الله شایعه در چه حد اخــــــــــــــه

ساحل گفته است :
آذر ۲۱ام, ۱۳۹۳

سلام اقا محمد واقعا واسه من سواله یعنی شما چی دارین که این دخترا خودشون واسه شما حلاک میکننن به نظر من شما زیاد فرد جالبی نیستید ولی با این حال طرفدار شما وفرهاد قائمی هستم امیدوارم همیشه موفق باشید از طرف ساحل

ساحل گفته است :
آذر ۲۱ام, ۱۳۹۳

سلام نرگس جان منم ساحل اگه هنوز منو یادته واسم یه نظر بزار به یا د تابستان وامتحان اقای خلیل زاده

گل رز گفته است :
دی ۱۷ام, ۱۳۹۳

واقعا براتون متاسفم.زشته خجالت بکشید منم دختری هستم هم سن و سال شما و با طرز فکری مثل شما اما نمیام هر چیزی رو بگم…

زینب گفته است :
بهمن ۲۵ام, ۱۳۹۳

واقا که اخه مگه مجبورین بشینین درمور مردم حرف در بیارین برین به درساتون برسید با این حرف هایی که شما زدیداگه یه روزی اقا موسوی زن هم بگیره بعد بهم خبر بدن من که دیگه باور نمیکنم.

لاریسا گفته است :
اردیبهشت ۴ام, ۱۳۹۴

واقعا که به حال این دخترها دلم خون گریه میکنه بابا به شماها چه ربطی داره زن داره یانه اک

خاک توسر همتون

setareh گفته است :
خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۴

زنش نیست دروغهههههههههههه